ASUS
SFF - 0 GB - SSD
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processormodel | N50 |
| Processorkerner | 2 |
| Processor boost frekvens | 3,4 GHz |
| Indbygget processer | Ja |
| Processor-cache | 6 MB |
Hukommelse
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Antal hukommelsesstik | 1 |
| Maksimal intern hukommelse | 16 GB |
| Understøttede hukommelsestyper | DDR5-SDRAM |
| Understøttede hukommelsesclock-hastigheder | 4800 MHz |
Lagring
| Understøttede lagerdisk størrelser | M.2 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
Grafik
| On-board grafikkort | Ja |
| Grafikadapter familie | Intel |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
Netværk
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller model | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 2 |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produkttype | Mini PC barebone |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
Strømstyring
| Strømforsyning | 65 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 174 mm |
| Dybde | 108 mm |
| Højde | 25,9 mm |
| Vægt | 716 g |