Acer Aspire C24-A All-in-One PC 23,8 (60.5cm) FHD IPS 120 Hz Display, Intel Core i3-1305U, 8 GB RAM, 256 GB M.2 SSD, Windows 11 Home
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 35° |
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i3 |
| Processorgeneration | Intel Core i3-13xxx |
| Processormodel | i3-1305U |
| Processorkerner | 5 |
| Processortråde | 6 |
| Processor boost frekvens | 4,5 GHz |
| Performance-kerner | 1 |
| Effektive kerner | 4 |
| Ydelseskerne maksimal turbofrekvens | 4,5 GHz |
| Effektiv kerne maksimal turbofrekvens | 3,3 GHz |
| Processor-cache | 10 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Hukommelseslayout (slots x størrelse) | 1 x 8 GB |
| Hukommelse form faktor | DIMM/SO-DIMM |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Antal installerede lagerdiske | 1 |
| Samlet kapacitet for SSD'er | 256 GB |
| Antal installerede SSD'er | 1 |
| SDD-kapacitet | 256 GB |
| SSD-grænsefladetype | PCI Express |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
Grafik
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| 4 | Intel |
| On-board grafikkort | Ja |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
| Samlet antal megapixels | 5 MP |
| Privatlivskamera | Ja |
| Privatlivets fred type | Pop-up |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 2.0 type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 3 |
| Antal lydporte bagtil | 2 |
| Antal lydporte foran | 1 |
Design
| Højdejustering | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Akse | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Oprindelsesland | Kina |
Præstation
| Produkttype | All-in-One PC |
Software
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Home |
Strømstyring
| Vekselstrømsadapter strøm | 90 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540 mm |
| Dybde (med stativ) | 245 mm |
| Højde (med stativ) | 568 mm |
| Vægt (med stativ) | 7 kg |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
Emballage indhold
| Mus inkluderet | Ja |
| Tilslutning til mus | Trådløs |
| Tastatur inkluderet | Ja |
| Tilslutning til tastatur | Trådløs |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |