Mobilis Executive 4
rygsæk til notebook - 30 % genbrugt
Funktioner
| Rygsæk type | Fritidsrygsæk |
| Produktets hovedfarve | Sort, Marineblå |
| Stil | By |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Anbefalet køn | Unisex |
| Notebook rum | Ja |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 35,6 cm (14") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 40,6 cm (16") |
| Antal rum | 1 |
| Udvendige lommer | Frontlomme, Sidelomme |
| Indvendige lommer | Lynlåslomme |
| Lommer med lynlås | Ja |
| Skulderrem | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
| Lukketype | Lynlås |
| Vandafvisende | Ja |
| Oprindelsesland | FRA |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Global Recycled Standard (GRS) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 470 mm |
| Vægt | 810 g |
| Volumen | 19 L |
Emballeringsdata
| Antal | 1 |
Materiale
| Materiale | Polyester |