HP Laptop Backpack
rygsæk til notebook - modulær
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Farvenavn | Gray; Green |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Rygsæk |
| Materiale | Polyester |
| Produktets hovedfarve | Grøn, Grå |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Trolley holdestrop | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 325 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 495 mm |
| Vægt | 1,54 kg |
| Volumen | 27 L |
| Pakkebredde | 325 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 495 mm |
| Pakkevægt | 1,57 kg |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Rygsæk; Sleeve; Pose; Aftagelige stropper |
Logistik data
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 20 stk |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 165,4 kg (364.6 Pund) |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Pallens bruttovægt | 165,4 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 53121706 |
| Vandafvisende | Ja |