HP Travel
rygsæk til notebook
Funktioner
| Farvenavn | Blue; Taupe |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6"); 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Rygsæk |
| Materiale | Polyester; Polyester |
| Produktets hovedfarve | Sort, Blå; Sort, Blå |
| Beskyttelsesfunktioner | Vandtæt |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtige teknologier og materialer | 100 % genanvendt genbrugsplast; LDPE-taske indeholder 100 % genbrugsplast; Hængemærket er fremstillet af 100 % genbrugspap |
Vægt & størrelser
| Bredde | 290 mm; 290 mm |
| Dybde | 240 mm; 240 mm |
| Højde | 420 mm; 420 mm |
| Vægt | 510 g |
| Volumen | 18 L; 18 L |
| Udvidet volumen | 21 L; 21 L |
| Pakkebredde | 290 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 420 mm |
| Pakkevægt | 510 g |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Dokumentation; Rygsæk |
Logistik data
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Pallens bruttovægt | 162,4 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 53121706 |
| Vandafvisende | Ja |