random_3Z2uNh824K
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 7,5 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Maksimal opdateringshastighed | 30 Hz |
| Produktfarve | Hvid |
| Hub-grænseflader | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Polyvinylchlorid (PVC) |
Strømstyring
| Udgangsstrøm | 1,5 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 59 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 12 mm |
| Vægt | 42 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 85 mm |
| Pakkedybde | 25 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 63 g |
Andre funktioner
| Kabeltype | Round cable |
| Kabellængde | 0,1 m |