Dell Mobile Adapter DA300
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN klar | Ja |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Maksimal digital opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Plug and play | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Dell |
| Kapabilitet | - Latitude 5280 - Latitude 5480 - Latitude 5580 - XPS 9365 2-in-1 - Precision 5520 - Latitude 7280 - Precision 3520 - Latitude 7480 - Precision 7520 - Latitude 5289 2-in-1 - Latitude 7285 2-in-1 - Latitude 7380 - Latitude 7389 2-in-1 - Precision 7720 - Inspiron 15 5000 Series (5570) - Latitude 7490 - Latitude 7390 - Latitude 5490 - Latitude 5590 - Latitude 5290 - Latitude 7290 - Inspiron 13 7000 Series (7373) - Inspiron 15 7000 Series (7573) - Inspiron 17 5000 Series (5770) - Inspiron 13 7000 Series (7370) - Inspiron 15 7000 Series (7570) - XPS 13 9370 - Latitude 5290 2 In 1 - Latitude 3490 - Latitude 3390 2 In 1 - Latitude 3590 - Chromebook 5190 - XPS 15 (9575) - XPS 15 (9560) - Vostro 15 (7570) |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac kompabilitet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 69,8 mm |
| Dybde | 69,8 mm |
| Højde | 24,5 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Andre funktioner
| USB-dataoverførselshastigheder | 480,10000 Mbit/s |