Dell D6000
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Linie ud | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | LAN, Strøm |
| Mærke kompatibilitet | Dell |
| Kapabilitet | - Inspiron 14 7460, 15 Gaming 7567 - Latitude 13 3379 2-in-1, 13 3380, 3189, 3480, 3580, 5280, 5285 2-in-1, 5289 2-In-1, 5480, 5580, 7280, 7480 - Vostro 14 5468, 15 3568, 15 5568 - XPS 13 9365 2-in-1 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyning | 130 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Udgangsstrøm | 6,7 A |
| Udgangsspænding | 19.5 V |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 78 mm |
| Dybde | 168 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 380 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Andre funktioner
| USB-dataoverførselshastigheder | 5000 Mbit/s |