Business Thunderbolt Dock
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt 3 |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Antal mini DisplayPorts | 1 |
| Antal Thunderbolt 3-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Linie ud | Ja |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Dell |
| Kapabilitet | XPS 13 (9350) XPS 15 (9550) XPS 12 (9250) Precision 15 7000 Series (7510) Precision 17 7000 Series (7710) Precision 15 3000 Series (3510) Precision 15 5000 Series (5510) XPS 13 (9360) XPS 9560 Precision 5520 Precision 3520 |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Strømforbrug (maks.) | 180 W |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 145 mm |
| Dybde | 145 mm |
| Højde | 51 mm |
| Vægt | 720 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |