CCGB64250BK01 USB-Hub 1x USB-C 3x USB
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| USB strømforsyning | Ja |
| Mikrofonindgang | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Dataoverførselshastighed | 5 Gbit/sek. |
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Strømkilde type | DC |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 5 V |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Strømforbrug (maks.) | 5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Højde | 22 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 25 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 51 g |