Club 3D SenseVision
dockingstation - USB - VGA
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 2.0-porte | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| DC-in-stik | Nej |
Netværk
| Ethernet LAN | Nej |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Nej |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| Trådløs opladning | Nej |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Mac kompabilitet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 78 mm |
| Dybde | 19 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 51 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 135 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 135 mm |
Emballagesammensætning
| Vægt af plastemballage | 6 g |
| Vægt af papir/papemballage | 61 g |
| Samlet papir-/papemballagevægt | Nej |
| Samlet plastemballagevægt | Nej |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8473 3020 |