Cisco Small Business RV345
router - monterbar på stativ
WAN-forbindelse
| Ethernet WAN | Ja |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.1x |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Portvideresendelse | Ja |
Administrationsfunktioner
| Webbaseret administration | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 16 |
| Antal USB-porte | 2 |
Protokoller
| Understøttelse af DMZ | Ja |
| Routing-protokoller | RIP-1, RIP-2 |
| Administrationsprotokoller | HTTP/HTTPS |
| DHCP-klient | Ja |
| Understøttede netværksprotokoller | IPV6 |
Sikkerhed
| Sikkerhedsalgoritmer | SNMP |
| Firewall | Ja |
| Netværk adresse-oversættelse (NAT) | Ja |
| VPN-support | IPsec, L2TP, SSL VPN, PPTP |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, LAN (RJ-45) |
Funktioner
| Flashhukommelse | 256 MB |
| Intern hukommelse | 1000 MB |
| Certificering | FCC A, CE B, UL, cUL, CB, CCC, BSMI, KC, Anatel |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Stativ-montering | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 85% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 171,4 mm |
| Dybde | 279,4 mm |
| Højde | 44,5 mm |
| Vægt | 1,13 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 290,2 mm |
| Pakkedybde | 334,8 mm |
| Pakkehøjde | 79,2 mm |
| Pakkevægt | 2,53 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |