Cisco QSFP-100G-CU1M
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| InfiniBand-protokol | Ja |
| Kabelform | Rund |
| Stik 1 | QSFP28 |
| Stik 2 | QSFP28 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik køn | Hanstik/Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Kabeltype | DAC |
| Produktfarve | Sort |
| Dataoverførselshastighed | 100 Gbit/sek. |
| Mærke kompatibilitet | Cisco |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
Vægt & størrelser
| Vægt | 900 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Garantiperiode | 5 År |