Produkt nr: SHIPLABEL105X220-C25
EAN: 5715063276730
Varenummer: F24738197
Producent: Capture
EAN: 5715063276730
Varenummer: F24738197
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(541,60 ekskl. moms)
Producent: Capture
Læs mere her
Produktbeskrivelse
Professionelt udseende og kvalitetssikring: Vores etiketter er designet til at levere et skarpt og professionelt udseende til dine forsendelser. De er præcist målt til 105 x 220 mm og giver din virksomheds forsendelser et sofistikeret og tillidsvækkende touch. Med Capture\'s Shipping Etiketter skal du aldrig bekymre dig om utilsigtede fejl eller uklarhed, da vores kvalitetssikring sikrer, at ethvert mærkat er af højeste standard.
Funktioner
Produktfarve Hvid
Format Rulle
Vægt & størrelser
Etiket bredde 10,5 cm
Etiket højde 22 cm
Vægt 9,3 kg
Kernediameter 2,5 cm
Emballeringsdata
Antal pr. pakke 300 stk
Pakkebredde 360 mm
Pakkedybde 130 mm
Pakkehøjde 360 mm