Produkt nr: 90XB0A5N-BDS010
EAN: 4711387832240
Varenummer: F25307597
billigst-pricerunner
ASUS Triple Display USB-C Dock Duo DC301 Ledningsført Sort
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB0A5N-BDS010
EAN: 4711387832240
Varenummer: F25307597
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 05/06-2026
(1.460,80 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB0A5N-BDS010
Læs mere her
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Ledningsført
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 1.4
Mikrofonindgang Nej
Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port Ja
DC-in-stik Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Ethernet LAN-datahastigheder 1000 Mbit/s
Præstation
Indbygget kortlæser Ja
Kompatible hukommelseskort SD
Dataoverførselshastighed 10 Gbit/sek.
Maksimal digital opløsning 3840 x 2160 pixel
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Produktfarve Sort
Tænd-/slukkontakt Ja
Strømstyring
Strømkilde type DC
Strømforsyning 150 W
Indgangsstrøm 7.5 A
USB-kabellængde Ja
Strømkabellængde Ja
Vægt & størrelser
Bredde 160 mm
Dybde 80 mm
Højde 32 mm