ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU700000I
mini PC Core Ultra 7 155H 1.4 GHz - 0 GB - ingen HDD
Producent: ASUS
Produkt nr: 90AR0051-M00070
EAN: 4711387496695
Varenummer: F24815723
billigst-pricerunner
Producent: ASUS
Produkt nr: 90AR0051-M00070
EAN: 4711387496695
Varenummer: F24815723
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(4.669,60 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
ASUS NUC 14 Pro+ - Kraftfuld mini-PC til skrivebordet
Den ASUS NUC 14 Pro+ er den ultimative løsning til din hjemmekontor. Med en kraftfuld Core Ultra 7-processor og en imponerende hastighed på 1.4 GHz, får du en lynhurtig ydeevne, der matcher dine behov.
Processor
Processorproducent Intel
Processorserie Intel Core Ultra 7
Processorgeneration Intel Core Ultra (Serie 1)
Processormodel 155H
Processorkerner 16
Processortråde 22
Performance-kerner 6
Effektive kerner 8
Kerner med lav strømeffektivitet 2
Kerne med lav strømeffektivitet maksimal turbofrekvens 2.5 GHz
Indbygget processer Ja
Boostfrekvens af performancekerne 4.8 GHz
Boostfrekvens af effektiv kerne 3.8 GHz
Processor-cache 24 MB
Thermal Design Power (TDP) 28 W
Hukommelse
Hukommelses slots type SO-DIMM
Antal hukommelsesstik 2
Hukommelseskanaler To-kanals
Understøttede hukommelsestyper DDR5-SDRAM
Maksimal intern hukommelse 96 GB
Understøttede hukommelsesclock-hastigheder 5600 MHz
Lagring
Understøttet datalagringsdrev typer SSD
Understøttede lagerdisk størrelser M.2
SSD-formfaktor M.2
Grænseflade til lagerdisk PCI Express
Grafik
On-board grafikkort Ja
Grafikadapter familie Intel
On-board grafikkort, model Intel Arc Graphics
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Nej
Netværk
Bedste Wi-Fi standard Wi-Fi 6E (802.11ax)
WLAN-controller model Intel Wi-Fi 6E AX211
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.3
Porte & Grænseflader
Antal USB 2.0-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte 2
Antal USB4 Gen 2x2-porte Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
DC-in-stik Ja
Design
Kabinettype UCFF
Produktfarve Sølv
Kølingstype Aktiv
Tænd-/slukkontakt Ja
VESA montering Ja
Produkttype Mini PC barebone
Strømstyring
Strømforsyningstype Ekstern AC-adapter
Antal strømforsyninger Ja
Strømforsyning 150 W
Vægt & størrelser
Bredde 144 mm
Dybde 112 mm
Højde 41 mm