ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700000I
mini PC Core Ultra 7 155H 1.4 GHz - 0 GB - ingen HDD
Producent: ASUS
Produkt nr: 90AR0062-M000B0
EAN: 4711387492338
Varenummer: F24815783
billigst-pricerunner
Producent: ASUS
Produkt nr: 90AR0062-M000B0
EAN: 4711387492338
Varenummer: F24815783
På lager - forsendelse samme hverdag, ved bestilling inden kl. 16.00
(4.239,20 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Den ideelle mini PC til din hjemmekontor!
Processor
Processorproducent Intel
Processorserie Intel Core Ultra 7
Processorgeneration Intel Core Ultra (Serie 1)
Processormodel 155H
Processorkerner 16
Processortråde 22
Processor boost frekvens 4,8 GHz
Performance-kerner 6
Effektive kerner 8
Ydelseskerne maksimal turbofrekvens 4,8 GHz
Effektiv kerne maksimal turbofrekvens 3,8 GHz
Kerne med lav strømeffektivitet maksimal turbofrekvens 2,5 GHz
Basisfrekvens af performancekerne 1,4 GHz
Basisfrekvens af effektiv kerne 0,9 GHz
Kerner med lav strømeffektivitet Basisfrekvens 0,7 MHz
Indbygget processer Ja
Processor-cache 24 MB
Hukommelse
Installeret intern hukommelse Nej
Hukommelses slots type SO-DIMM
Antal hukommelsesstik 2
Maksimal intern hukommelse 48 GB
Understøttede hukommelsestyper DDR5-SDRAM
Understøttede hukommelsesclock-hastigheder 5600 MHz
Lagring
Datalagringsdriver installeret Nej
Understøttet datalagringsdrev typer SSD
Understøttede lagerdisk størrelser M.2
SSD-formfaktor M.2
Grænseflade til lagerdisk PCI Express
NVMe Ja
Antal understøttede lagerdiske 2
Grafik
On-board grafikkort Ja
On-board grafikkort, model Intel Graphics
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Nej
Netværk
Bedste Wi-Fi standard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 6E (802.11ax)
WLAN-controller model Intel Wi-Fi 6E AX211
Kobber ethernet kabelteknologi 2.5GBASE-T
Ethernet LAN Ja
Wi-Fi Ja
Bluetooth-version 5.3
Bluetooth Ja
Porte & Grænseflader
Antal USB 2.0-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Thunderbolt 4 porte antal 2
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
DC-in-stik Ja
Design
Produktfarve Sort
Tænd-/slukkontakt Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
VESA montering Ja
Produkttype Mini PC barebone
Software
Operativsystem installeret Nej
Strømstyring
Strømforsyningstype Ekstern AC-adapter
Strømforsyning 120 W
Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm 6,32 A
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Vægt & størrelser
Bredde 117 mm
Dybde 112 mm
Højde 37 mm