Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB08CN-BDS090
EAN: 4711387113332
Varenummer: F25501066
billigst-pricerunner
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB08CN-BDS090
EAN: 4711387113332
Varenummer: F25501066
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.112,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 90XB08CN-BDS090
Læs mere her
Optimer din arbejdsstation med tre skærme
Understøttelse af tre skærme op til 3840 x 2160 pixels
  • Triple display-understøttelse udvid dit visuelle arbejdsområde med op til tre skærme
  • Opløsning op til 3840 x 2160 pixels skarpt billede med en opdateringshastighed på 60 Hz
  • USB Power Delivery op til 90 W holder din bærbare computer opladet via USB-C
  • Hurtig netværksforbindelse Ethernet LAN med hastigheder op til 1000 Mbit/s
  • Alsidige videoporter HDMI 2.0 og DisplayPort 1.4 til forskellige skærmtyper
  • Integreret SD-kortlæser nem overførsel af data fra hukommelseskort
  • USB 3.2 Gen 2 Type-C og Type-A hurtig dataoverførsel til eksternt udstyr
Praktisk installation og kompatibilitet
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Docking
Værtsgrænseflade USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port Ja
DC-in-stik Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Ethernet LAN-datahastigheder 10,100,1000 Mbit/s
Præstation
Indbygget kortlæser Ja
Kompatible hukommelseskort SD
Maksimal digital opløsning 3840 x 2160 pixel
Antal understøttede skærme 3
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Produktfarve Sort
Husmateriale Metal, Plast
Strømstyring
Strømkilde type DC, USB
Strømforsyning 150 W
Udgangsspænding 20 V
Udgangsstrøm 7,5 A
Software
Understøttede Windows-operativsystemer Windows 10
Understøttede Mac-operativsystemer Ja
Vægt & størrelser
Bredde 160 mm
Dybde 80 mm
Højde 32 mm