Produkt nr: 90XB08CN-BDS010
EAN: 4711387113332
Varenummer: F24653365
billigst-pricerunner
ASUS DC300
ASUS DC300
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB08CN-BDS010
EAN: 4711387113332
Varenummer: F24653365
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 05/06-2026
(2.484,00 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB08CN-BDS010
Læs mere her
ASUS Dockingstation: Optimer din arbejdsstation og øg produktiviteten
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Docking
Værtsgrænseflade USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port Ja
DC-in-stik Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Ethernet LAN-datahastigheder 10,100,1000 Mbit/s
Præstation
Indbygget kortlæser Ja
Kompatible hukommelseskort SD
Maksimal digital opløsning 3840 x 2160 pixel
Antal understøttede skærme 3
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Produktfarve Sort
Husmateriale Metal, Plast
Strømstyring
Strømkilde type DC, USB
Strømforsyning 150 W
Udgangsspænding 20 V
Udgangsstrøm 7,5 A
Software
Understøttede Windows-operativsystemer Windows 10
Understøttede Mac-operativsystemer Ja
Vægt & størrelser
Bredde 160 mm
Dybde 80 mm
Højde 32 mm