Artwizz HangOn Case Silicone mobiltelefon etui 17 cm (6.7") Cover Blå
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17 cm (6.7") |
| Farvenavn | Kings Blue |
| Mønster | Intet mønster |
| Kapabilitet | iPhone 15 Pro Max |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Silikone |
| Produktfarve | Blå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Desktop beslag | Ingen |
| Lukketype | Ikke anvendelig |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig, Slagbestandig, Ridseresistent |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Nem at anvende | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Tykkelse | 2,1 mm |
| Vægt | 32 g |