4smarts Second Glass mit Montagerahmen für iPhone 16 Pro Max
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | iPhone 16 Pro Max |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 17,5 cm (6.9") |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødsikker, Slagbestandig, Ridseresistent |
| Hårdhed | 9H |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Rammetype | Rammeløs |
Vægt & størrelser
| Vægt | 20 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringssæt | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 15 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
| Indeholder ikke | Plast |