4-Port High POE Injektor Hub
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Design
| Produktfarve | Blå |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
Strømstyring
| Udgangsstrøm | 2,31 A |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) spænding | 52 V |
Andre funktioner
| Effektkrav | DC 52 - 56V |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 26 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 97 mm |
| Vægt | 220 g |
Godkendelser
| Certificering | FCC Part 15 Class A, CE |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |