4 pcs. EARTHING CABLE FOR 10
Funktioner
| Type | Jordingssæt |
| Produktfarve | Stål |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Forudsamlet | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 450 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 460 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 35 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |