3M databeskyttelsesfilter
privacy-filter for skærm
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 60,5 cm (23.8") |
| Velegnet til | Monitor |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Skærmstørrelse (HxB) | 570 x 352 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,4 cm |
| Filterfarve | Sort |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Refleksfri |
| Understøttede skærmtyper | LCD |
| Billedformat | 16:9 |
| Widescreen | Ja |
| Ridsefast | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Modstandsdygtig mod ridser |
| Begrænser betragtningsvinkel | 60° |
| Nem at anvende | Ja |
| Overflade | Mat |
| Skærmformat | Bredformat |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Nem at fjerne | Ja |
| Holdbar skærmbeskyttelse | Ja |
| Oprindelsesland | USA |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Installationstype | Klæbestrimmel |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Dell |
| Kapabilitet | Dell OptiPlex 7440 AiO 23.8in; Dell OptiPlex 7450 AiO 23.8in; Dell Inspiron 7459 AiO Touch |
Vægt & størrelser
| Bredde | 570 mm |
| Højde | 352 mm |
| Vægt | 78 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 683 mm |
| Pakkedybde | 6 mm |
| Pakkehøjde | 508 mm |
| Pakkevægt | 490 g |
Andre funktioner
| Antireflekterende | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Palle nettodybde | 121,9 cm |
| Antal pr. EUR-palle | 230 stk |
| EUR-palle vægt | 174,6 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Palle nettohøjde | 118,1 cm |
| Palle nettobredde | 106,7 cm |
| Palle nettovægt | 17,9 kg |
| Pallens bruttobredde | 106,7 cm |
| Pallens bruttolængde | 121,9 cm |
| Pallens bruttohøjde | 118,1 cm |
| Pallens bruttovægt | 174,6 kg |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 54,6 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 69,9 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 4,6 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 3,29 kg |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 389 g |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 50051128008107 |