3M databeskyttelsesfilter privacy-filter for skærm
25"
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 63,5 cm (25") |
| Velegnet til | Monitor |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Skærmstørrelse (HxB) | 554 x 312 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 63,5 cm |
| Filterfarve | Sort |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Refleksfri |
| Understøttede skærmtyper | LCD/CRT |
| Billedformat | 16:9 |
| Ridsefast | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Modstandsdygtig mod ridser |
| Oprindelsesland | USA |
| Skærmformat | Bredformat |
| Overflade | Blank/mat |
| Installationstype | Klæbestrimmel + glide monteringsfane |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Berøringsskærm kompatibel | Ingen |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Holdbar skærmbeskyttelse | Ja |
| Kapabilitet | Hanns.G HH251H; HP Pavilion 25xi; Hanns.G HF257; ASUS PB258Q; Dell UltraSharp U2518D; BenQ℠ DesignVue PD2500Q; HP 25f; HP OMEN X by HP 25; iiyama XU2590HS-B1; Viotek H250; Hanns.G HZ251; ASUS VE258; Hanns.G HH251A; LG Flatron E2541T; Dell U2515H; ASUS MX259H; Dell UltraSharp UP2516D; LG D2500N; iiyama ProLite XU2590HS; I-INC iH252H; LG Flatron E2541V; HP 2509b; HP 2510i; HP 2511X; Philips B Line 258B6QUEB |
Vægt & størrelser
| Bredde | 554 mm |
| Højde | 312 mm |
| Vægt | 92 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 686 mm |
| Pakkedybde | 6 mm |
| Pakkehøjde | 508 mm |
| Pakkevægt | 709 g |
Andre funktioner
| Antireflekterende | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Palle nettodybde | 121,9 cm |
| Palle nettohøjde | 118,4 cm |
| Palle nettovægt | 23,8 kg |
| Palle nettobredde | 106,7 cm |
| Pallens bruttobredde | 106,7 cm |
| Pallens bruttolængde | 121,9 cm |
| Pallens bruttohøjde | 118,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 242,2 kg |
| Produkter pr. palle | 260 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 54,6 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 69,9 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 4,6 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 4,39 kg |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 458 g |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 50051128799869 |