3M databeskyttelsesfilter privacy-filter for skærm
24"
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 61 cm (24") |
| Velegnet til | Monitor |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Skærmstørrelse (HxB) | 519 x 324 mm |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,9 cm |
| Filterfarve | Sort |
| Reversibilitet | Mat til blank |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Refleksfri |
| Understøttede skærmtyper | LCD |
| Billedformat | 16:10 |
| Widescreen | Ja |
| Ridsefast | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Modstandsdygtig mod ridser |
| Begrænser betragtningsvinkel | 60° |
| Nem at fjerne | Ja |
| Oprindelsesland | USA |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Installationstype | Klæbestrimmel + glide monteringsfane |
| Berøringsskærm kompatibel | Nej |
| Holdbar skærmbeskyttelse | Ja |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Skærmformat | Bredformat |
| Overflade | Blank/mat |
| Nem at rengøre | Ja |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Kapabilitet | HP Compaq LA2405x |
Vægt & størrelser
| Bredde | 519 mm |
| Højde | 324 mm |
| Vægt | 107 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 552 mm |
| Pakkedybde | 5 mm |
| Pakkehøjde | 368 mm |
| Pakkevægt | 383 g |
Andre funktioner
| Antireflekterende | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Antal pr. EUR-palle | 575 stk |
| EUR-palle vægt | 294,8 kg |
| Palle nettodybde | 121,9 cm |
| Palle nettobredde | 106,7 cm |
| Palle nettohøjde | 121,9 cm |
| Palle nettovægt | 61,5 kg |
| Pallens bruttobredde | 106,7 cm |
| Pallens bruttolængde | 121,9 cm |
| Pallens bruttohøjde | 121,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 294,8 kg |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 37,9 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 56,4 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 4,8 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 2,42 kg |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 535 g |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 50051128787286 |