3M databeskyttelsesfilter privacy-filter for skærm
22"
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 55,9 cm (22") |
| Velegnet til | Monitor |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Filterfarve | Sort |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Refleksfri, Privatliv |
| Billedformat | 16:10 |
| Widescreen | Ja |
| Ridsefast | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Modstandsdygtig mod ridser |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Holdbar skærmbeskyttelse | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 474 mm |
| Højde | 297 mm |
| Vægt | 89,992726208 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 552,5 mm |
| Pakkedybde | 4,83 mm |
| Pakkehøjde | 368,3 mm |
| Pakkevægt | 366,139761064 g |
Logistik data
| Palle nettodybde | 121,9 cm |
| Antal pr. EUR-palle | 575 stk |
| Palle nettobredde | 106,7 cm |
| Palle nettovægt | 51,7 kg |
| Palle nettohøjde | 121,9 cm |
| EUR-palle vægt | 285,3 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 37,9 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 56,4 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 4,76 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 2,34 kg |
| Forsendelsesemballage nettovægt | 449,96363104 g |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasse (indvendig( GTIN (EAN/UPC) | 51128787144 |