1U 19" SIMPLE TYPE, BRUSHED
Funktioner
| Type | Børstepanel |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Nem montering | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montage hul form | Oval |
| Forudsamlet | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 260 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 12 x 44 mm |