1U 19" LED LIGHTING MODULE,
Funktioner
| Type | Belysningsenhed |
| Produktfarve | Hvid |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 290 mm |
| Højde | 44,5 mm |
| Vægt | 400 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 413 g |
| Type | Belysningsenhed |
| Produktfarve | Hvid |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 290 mm |
| Højde | 44,5 mm |
| Vægt | 400 g |
| Pakkevægt | 413 g |