1/2U 19" L BENT, BRUSHED
Funktioner
| Type | Børstepanel |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Rackkapacitet | 0.5U |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Nem montering | Ja |
| Montage hul form | Oval |
| Forudsamlet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 112 mm |
| Højde | 22 mm |
| Vægt | 520 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 530 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 112 x 22 mm |
| Stativ-montering | Ja |