StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber 16 ft / 5m - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC5) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin

Producent: StarTech
Produktnummer: 450FBLCLC5
EAN: 0065030870849
Varenummer: F1583026
16 ft / 5m - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC5) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin

(Automatisk oversat) Tilslut 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP + og QSFP + transceivere i 40 og 100 Gigabit-netværk. Dette fiberoptiske kabel giver dig mulighed for at forbinde 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP + og QSFP + transceivere i 40 og 100 Gigabit-netværk. OM4-kablet understøtter Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) og LED-lyskilder og er bagudkompatibelt med dit eksisterende 50/125 udstyr.

Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 3-4 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
479,- DKK
(383,20 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 3-4 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: StarTech
Produktnummer: 450FBLCLC5
EAN: 0065030870849
Varenummer: F1583026
Produktbeskrivelse StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 16 ft / 5m - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC5) - netværkskabel - 5 m. - akvamarin
Type Netværkskabel - OM4
Teknologi Duplex fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Laser-optimeret multimode fiber (LOMMF), VCSEL array-teknologi
Længde 5 m.
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC multimodus - han
Farve Akvamarin
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM4
Teknologi Duplex fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Egenskaber Laser-optimeret multimode fiber (LOMMF), VCSEL array-teknologi
Længde 5 m.
Farve Akvamarin
Forbindelsesled 2 x LC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC multimodus - han
Overensstemmelsesstandarder RoHS - op til 3500 MHz
Service & Support Begrænset livtidsgaranti