Samsung RS67A8811B1
køleskab/fryser - side-by-side - fritstående - sort
Design
| Placering af apparat | Fritstående |
| Produktdesign | Amerikansk dør |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmplacering | Indvendig |
| Kølemedium | R600a |
| Hylder, materiale | Hærdet glas |
Præstation
| Understøtter VPN | 634 L |
| Klimaklasse | SN-T |
| Støjemissionsklasse | C |
| Støjniveau | 36 dB |
| Vandbeholder | Ja |
| Is dispenser | Ja |
| Ismaskine | Ja |
| Feriefunktion | Ja |
Køleskab
| Køleskab, brutto rumindhold | 409 L |
| No Frost (køleskab) | Ja |
| Multi-Airflow-system (køleskab) | Ja |
| Køleskab antal hylder/kurve | 4 |
| Køleskabsdøre | 5 |
| Æggebakke | Ja |
| Super Cool funktion | Ja |
| Køleskab indvendigt lys | Ja |
| Lampe type | LED |
Fryser
| Fryser, brutto rumindhold | 225 L |
| Fryser position | Side-placeret |
| Frysekapacitet | 15 kg/24t |
| Opbevaringstid under strømafbrydelse | 5 t |
| Stjernebedømmelse | 4* |
| No Frost (fryser) | Ja |
| Fryser antal hylder/kurve | 4 |
| Fryserdøre | 2 |
Ergonomisk
| Åben dør alarm | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse | E |
| Årligt energiforbrug | 351 kWh |
Vægt & størrelser
| Bredde | 912 mm |
| Dybde | 716 mm |
| Højde | 1780 mm |
| Dybde uden håndtag | 71,6 cm |
| Vægt | 112 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 980 mm |
| Pakkedybde | 776 mm |
| Pakkehøjde | 1907 mm |
| Pakkevægt | 117 kg |