Samsung LED S-Box SNOW-JMU
digital signage afspiller
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
Display
| Indbygget skærm | Nej |
Lagring
| Indbygget lagringsmedie | Nej |
| Opbevaringsmedietype | Ikke tilgængelig |
Video
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal videoopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | Ja |
| IR-indgangsporte | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
Software
| Operativsystem installeret | Tizen 4.0 |
Ergonomisk
| OSD-sprog | Arabisk, Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Hebraisk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Slovakisk, Svensk, Tyrkisk |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 51 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2,8 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |