Nedis patchkabel
5 m - grå
Funktioner
| Produktfarve | Grå |
| Kabellængde | 5 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | S/FTP (S-STP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Frekvens | 250 MHz |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 130 mm |
| Pakkevægt | 143 g |