Nedis netværkskabel
7.5 m - grå
Funktioner
| Produktfarve | Grå |
| Kabellængde | 7,5 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | SF/UTP (S-FTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 27 |
| Dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Støbt kabelstøvle | Ja |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Halogen |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Ydre diameter | 6,2 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 165 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 236 g |
| Pakketype | Polybag |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |