Nedis CCPD20W101BK oplader til mobil enhed Universel Sort Cigartænder Automatisk
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Cigartænder |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Oplader type | Automatisk |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 20 W |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 1 m |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 12 - 24 V |
| Maksimal udgangsspænding | 12 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Udgående strøm | 3000 mA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 28 mm |
| Dybde | 63 mm |
| Højde | 28 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |