Nedis CCBW64230AT02 dockingstation USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Anthracit
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Netværk
| Ethernet LAN-datahastigheder | 5000 Mbit/s |
Præstation
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Produktfarve | Anthracit |
| Hub-grænseflader | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Husmateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Kabeltype | Round cable |
| Kabellængde | 0,2 m |