Myriad Reveal BlackDrop 279.4x447 Matte
Præstation
| Samlet skærmstørrelse (højde x bredde) | 279 x 447 cm |
| Drevtype | Motoriseret |
| Skærmoverflade | Mat hvid |
| Format | Bred |
| Spændt skærm | Ingen |
| Diagonal | 528 cm; 5,28 m (208") |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Synlig skærmhøjde (H) | 2,79 m |
| Synlig skærmbredde (W) | 4,47 m |
Design
| Monteringstype | Loft/væg |
| Sort baggrund | Ja |
| Grænser | Ja |
| Sort fald | 5,08 cm |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Farve på etui | Hvid |
| Materiale | Aluminium, Stof, Vinyl |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 220 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |
| Indgangsstrøm | 2.4 A |
Vægt & størrelser
| Dybde | 245 mm |
| Højde | 286 mm |
| Vægt | 69,5 kg |
| Boks L1 | 4,94 m |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 181 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE, cULus |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | GREENGUARD, GREENGUARD Gold |