Muse MT-207 PGR Stereo Turntable, Green
Funktioner
| Type | Direct drev pladespiller |
| Produktfarve | Grøn |
| Drift | Automatisk |
| Antal hastigheder | 3 |
| Nominel hastighed | 33,45,75 rpm |
| Pitch kontrol | Ja |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal USB-porte | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Linie-udgang (RCA) | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| AUX-indgang | Ja |
Højttalere
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
Strømstyring
| Frekvens for vekselstrømsadapter | 50/60 Hz |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Vekselstrøm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 290 mm |
| Dybde | 360 mm |
| Højde | 129 mm |
| Vægt | 2,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 182 mm |
| Pakkevægt | 2,8 kg |
| Pakkedybde | 420 mm |
| Pakkehøjde | 326 mm |
Emballage indhold
| Antal | 1 |
| Støvbetræk inkluderet | Ja |
| 45 rpm adapter | Ja |