mStand360 Laptop Stand, Silver
Design
| Produkttype | Laptop stativ |
| Produktfarve | Sølv |
| Materiale | Aluminium |
| Minimum kompatibilitet med tabletskærmstørrelse | 30,5 cm (12") |
| Maksimal kompatibilitet med tabletskærmstørrelse | 38,1 cm (15") |
| Maksimal kompatibilitet med skærmstørrelse | 38,1 cm (15") |
| Antal understøttede enheder | 1 |
| Udtrækkelig musemåtte | Ingen |
| Varmeresistent | Ja |
| Slip-let belægning | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ingen |
Ergonomisk
| Sammenfoldelig | Ingen |
| Justerbar | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
| Justerbar dybde | Ingen |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Akse | Ingen |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| VESA montering | Ingen |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| USB-opladningsport | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Systemkrav
| Mac kompabilitet | Ja |
| USB påkrævet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 253 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 154 mm |
| Vægt | 1,63 kg |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |