Samsung Odyssey G6 S32BG650EU skærm - 32" - AMD FreeSync Premium Pro - VA - 1ms
QHD 2560x1440 ved 240Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Samsung Odyssey G6 S32BG650EU skærm - 32" - AMD FreeSync Premium Pro - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Samsung Odyssey G6 S32BG650EU skærm - 32" - AMD FreeSync Premium Pro - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.137,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.107,-
DKK
(2.485,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Samsung Odyssey G6 S32BG650EU skærm - 32" - AMD FreeSync Premium Pro - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Samsung Odyssey G6 S32BG650EU skærm - 32" - AMD FreeSync Premium Pro - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.267,-
DKK
(2.613,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1000R |
| Kontrastforhold (typisk) | 2500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,2 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 600 |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 95% |
| Kvantepunktsfarveteknologi | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Omgivende belysningstype | Core Sync |
| ConnectShare (USB) | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spilfunktioner | Super Ultrawide GameView |
| Spiltilstand | Ja |
| Operativsystem installeret | Tizen |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| ASC (Adaptive Sound Control) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydindgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 12 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -92 - 92° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -15 - 15° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -9 - 13° |
| Billede-i-billede | Nej |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 83 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 30 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 22 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1318290 |
| Årligt energiforbrug | 44 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 8% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 713 mm |
| Dybde (med stativ) | 311,1 mm |
| Højde (med stativ) | 606,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 713 mm |
| Dybde (uden stativ) | 181,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 439,7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 827 mm |
| Pakkedybde | 494 mm |
| Pakkehøjde | 226 mm |
| Pakkevægt | 10,1 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Strømkabellængde | 1,5 m |
Andre funktioner
| Lydspejling | Ja |
| Skærm spejling | Ja |
| TV Plus | Ja |
| Understøttelse af SmartThings-apps | Ja |
| Virker sammen med Samsung Bixby | Ja |
| Tryk visning | Ja |
| Universal guide | Ja |
| Taleinteraktion i fjernfeltet | Ja |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Ja |
| Fabriksindstilling | Ja |
| Rapport om fabrikskalibreringer | Ja |
| Farvetilstande for video | Biograf, Dynamisk, Entertain, Grafik, Standard |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Trådløs skærm | Ja |
| Auto source switch+ | Ja |
| VirtueltAIM-punkt | Ja |
| Webservice | Microsoft 365 |
| Arbejdsområde | Ja |
| Billedstørrelse | Ja |
| Smart TV | Ja |
| Adaptivt billede | Ja |
| Certificering | Windows 10 |