Lenovo C27-40 skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - VA - 19ms,4ms,5ms,6ms,7ms
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Lenovo C27-40 skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - VA - 19ms,4ms,5ms,6ms,7ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Lenovo C27-40 skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - VA - 19ms,4ms,5ms,6ms,7ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.728,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.698,-
DKK
(1.358,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Lenovo C27-40 skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - VA - 19ms,4ms,5ms,6ms,7ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Lenovo C27-40 skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - VA - 19ms,4ms,5ms,6ms,7ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.858,-
DKK
(1.486,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 7 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Pixeltæthed | 81 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 597.8 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 336.3 mm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 72% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Netværk
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 22° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 20 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 28 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614.1 mm |
| Dybde (med stativ) | 209.5 mm |
| Højde (med stativ) | 454.4 mm |
| Vægt (med stativ) | 4.8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614.1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45.5 mm |
| Højde (uden stativ) | 374.5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4 kg |
| Facet bredde (side) | 2 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2 mm |
| Facet bredde (bund) | 28.1 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 154 mm |
| Pakkedybde | 456 mm |
| Pakkehøjde | 716 mm |
| Pakkevægt | 6.6 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
| HDMI-kabellængde | 1.8 m |
| Strømkabellængde | 1.8 m |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Certificering | RoHS TÜV Rheinland Eye Comfort |