iiyama Skærm
27" - IPS - 75 Hz - 4 ms - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.955,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.925,-
DKK
(1.540,00 ekskl. moms)
Design
| Rammeløst design | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| HDCP | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 20 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 224,5 mm |
| Højde (med stativ) | 404,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 6 kg |
Andre funktioner
| Angiv højde (med stativ) (tommer) | 550,5 mm |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Responstid | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 96% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 120 kHz |
| DDC/CI | Ja |