iiyama Skærm
23.8" - 144 Hz - 3 ms - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.696,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.666,-
DKK
(1.332,80 ekskl. moms)
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Rammeløst design | Ja; Ja |
| Hældningsvinkel | -5 - 23° |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1; 1 |
| HDMI-version | 1.4; 1,4 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1; 1 |
| USB strømforsyning op til | 65 W; 65 W |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (5 Gbps); 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1; 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| HDCP | Ja; Ja |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja; Ja |
| Antal højttalere | 2; 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W; 4 W |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm; 15 cm |
| Pivot vinkel | -90 - 90°; -90 - 90° |
| Drejevinkel område | -60 - 60°; -180 - 180° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23°; -5 - 23° |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja; Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja; Ja |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern; Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz; 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 13 W; 13 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W; 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D; D |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 540 mm; 540 mm |
| Dybde (med stativ) | 221,5 mm; 221,5 mm |
| Højde (med stativ) | 494,5 mm; 374,5-494,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,3 kg; 5,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 650 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 420 mm |
| Pakkevægt | 6,7 kg |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Display
| Skærm diagonal | 23,8","; 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm; 60,5 cm |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmoverflade | Mat; Mat |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel; 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz; 144 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9; 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m²; 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1; 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1; 80000000:1 |
| Responstid | 3 ms; 3 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver; 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 96%; 96% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72%; 72% |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm; 0,275 x 0,275 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm; 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,7 cm; 29,7 cm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 170 kHz; 30 - 170 kHz |
| Paneltype | IPS |