iiyama Skærm
27" - IPS - 75 Hz - 1 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.890,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.860,-
DKK
(1.488,00 ekskl. moms)
Design
| Produktfarve | Sort |
Andre funktioner
| Design med 4 sider uden frontring | 4-side slim bezel |
| Bredde | 613 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 428,5 mm |
| Vægt | 4 kg |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Fabriksgaranti | 5 years (for details and eligible countries please check the Warranty section of our website) |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB-hub-version | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| HDCP | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 20° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| OSD-sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Russisk, Japansk, Tjekkisk, Hollandsk, Polsk, Ukrainsk |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 16 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 6,3 kg |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Responstid | 1 ms |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 112 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |