iiyama Skærm
68.5" - IPS - 75 Hz - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.678,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.648,-
DKK
(1.318,40 ekskl. moms)
Design
| 4-side slim bezel | |
| Produktfarve | Sort |
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| HDCP | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | -3 - 20 |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 17 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
Andre funktioner
| Bredde | 613 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 428,5 mm |
| Vægt | 3,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 688 mm |
| Pakkedybde | 126 mm |
| Pakkehøjde | 442 mm |
| Pakkevægt | 6 kg |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,58 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmoverflade | Mat |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 112 kHz |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |