iiyama Skærm
27" - 120 Hz - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.362,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.332,-
DKK
(1.065,60 ekskl. moms)
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| HDCP | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 14 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -3 - 20° |
| OSD-sprog | Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Russisk, Ukrainsk, Tjekkisk |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 190 mm |
| Højde (med stativ) | 427,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,8 kg |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 99,7% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærmoverflade | Mat |