iiyama Skærm
27" - Fast IPS - 320 Hz - 2x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.766,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.736,-
DKK
(2.188,80 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| DisplayPort-version | 1,4 |
Andre funktioner
| Adaptiv synkronisering | FreeSync Premium, G-SYNC Compatible |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Indbygget USB-hub | 2 |
| USB-hub-version | USB 3.2 Gen 1 |
| Antal downstream-porte | 2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | A |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 24 kWh |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| Paneltype | Fast IPS |
| Skærmoverflade | Mat |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 320 Hz |
| Svartid (MPRT) | 0,6 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |