iiyama Skærm
27" - 240 Hz - 2x HDMI - Hvid - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.728,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.698,-
DKK
(1.358,40 ekskl. moms)
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Andre funktioner
| Bredde | 597,9 mm |
| Certificering | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Funktioner
| Skærmoverflade | Matte |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | 1 |
| USB-hub-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 19 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 612 mm |
| Dybde (med stativ) | 213 mm |
| Højde (med stativ) | 553,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,6 kg |
| Vægt (uden stativ) | 3,8 kg |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| Skærmteknologi | Fast IPS |
| Tågehastighed | 25% |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Svartid (MPRT) | 0,4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 285 kHz |
| Synlig størrelse, vertikal | 336,3 mm |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 Ready |