iiyama Skærm
27" - IPS - 120 Hz - 1x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.596,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.566,-
DKK
(1.252,80 ekskl. moms)
Design
| 4-side slim bezel | |
| Produktfarve | Sort |
Projektør
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 120 Hz |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Antal downstream-porte | 2 |
| USB-hub-version | 2.0 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Hældningsvinkelområde | -5° |
| Pivot vinkel | 90° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| OSD-sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Russisk, Japansk, Tjekkisk, Hollandsk, Polsk, Ukrainsk |
Funktioner
| Hældningsvinkel | 23° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 14 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 224,5 mm |
| Højde (med stativ) | 547,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 6 kg |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Silver |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,6 cm |
| Paneltype | IPS |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 6bit + Hi-FRC |
| Standard for farveskala | sRGB: 96%, NTSC: 72% |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,79 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |